Olsztyn BHP

DIWOS Dorota Stomska

Olsztyn

Kleeberga 2

508112425

Ocena firmy: 0 (z 0 głosów)

Witryna firmy

Olsztyn BHP

Firma DIWOS Dorota Stomska to działający od lat na polskim rynku realizator, świadczący wsparcie klientom biznesowym i instytucjonalnym w zakresie dostosowywania w ich placówkach zasad BHP oraz ppoż. Praca zatrudnionej w tym celu kadry to między innymi przeprowadzanie cyklicznych, wymaganych przez Prawo Pracy szkoleń tematycznych oraz aktualizacja według nowej podstawy prawnej dokumentów stanowiących istotny element kontroli zarządczej. 

Choć główną lokalizacją firmy jest Olsztyn, kursy BHP i ppoż są organizowane również w zakładzie klienta. Są prowadzone przez osoby z odpowiednią wiedzą merytoryczną i doświadczeniem branżowym, a dodatkowo oparte na konkretnych, życiowych przykładach, co pozwala słuchaczom lepiej zapamiętać przedstawiane treści. 

Działalność realizatora jest w pełni legalna. Choć świadczone usługi są płatne, to nadal opcja skorzystania z powyższej oferty może okazać się dobrą inwestycją oraz alternatywą dla żmudnego, samodzielnego opracowywania i organizowania wszelkich kwestii związanych z bezpieczeństwem pracy pracowników przez pracodawcę.


Miejsce na Twój komentarz

Inne proponowane firmy

service picture

Elbląski Park Technologiczny

Elbląg

Czytaj więcej
service picture

ACLARI DIAMONDS

Olsztyn

Czytaj więcej