W latach siedemdziesiątych ubiegłego stulecia w wystroju wnętrz triumfy święciły tapety papierowe, aby po kilkunastu latach odejść w zapomnienie. Obecnie znowu wracają d "> W latach siedemdziesiątych ubiegłego stulecia w wystroju wnętrz triumfy święciły tapety papierowe, aby po kilkunastu latach odejść w zapomnienie. Obecnie znowu wracają d..."/>
Fototapeta na zamówienie | Wallmachine.pl

Wallmachine - Producent Fototapet

Poznań

Naramowicka 47

504095045

Ocena firmy: 0 (z 0 głosów)

Witryna firmy

Fototapeta na zamówienie | Wallmachine.pl

W latach siedemdziesiątych ubiegłego stulecia w wystroju wnętrz triumfy święciły tapety papierowe, aby po kilkunastu latach odejść w zapomnienie. Obecnie znowu wracają do łask, tylko w zupełnie nowej odmianie, gdyż znacznie zmieniła się technologia ich wytwarzania i materiały, z których są produkowane. Obecnie dostępna jest dowolna fototapeta na zamówienie, która sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagającego klienta. Na stronie wallmachine.pl należącej do producenta najpiękniejszych fototapet można zamówić dowolny obraz przedstawiający naturę czy architekturę produkowany na flizelinie, winylu lub lateksie.

Dostępność takich produktów daje nieograniczone możliwości dekoracyjne nie tylko dla domu czy mieszkania, ale także dla obiektów użyteczności publicznej, takich jak biura, hotele, restauracje, przedszkola i mnóstwa innych. Produkty te są doskonałej jakości zarówno pod względem wykorzystanych do ich wykonania materiałów, jak i fotograficznej jakości druku. Są to także produkty niezwykle trwałe i łatwe w utrzymaniu dzięki temu, że można je czyścić przy użyciu wilgotnej gąbki. 


Miejsce na Twój komentarz

Inne proponowane firmy

service picture

Grupa TENSE

Poznań

Czytaj więcej
service picture

Galloma Sp. z o. o.

Baranowo

Czytaj więcej
service picture

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

Piła

Czytaj więcej