Czasami zdarzają się sytuacje, w których modem i router są ze sobą mylone. Nale "> Czasami zdarzają się sytuacje, w których modem i router są ze sobą mylone. Nale..."/>
FRITZBOX | Modem lte

SZYMON WIŚNIEWSKI PROICT, SKLEP PATRONACKI FRITZBOX.COM.PL

Poznań

Janosika 11

22 2019 319

Ocena firmy: 0 (z 0 głosów)

Witryna firmy

FRITZBOX | Modem lte

Czasami zdarzają się sytuacje, w których modem i router są ze sobą mylone. Należy więc zaznaczyć, że w tym przypadku mamy do czynienia z dwoma zupełnie innymi urządzeniami. Główna różnica między routerem a modemem związana jest z funkcją dzielenia internetowego sygnału. Modem to sprzęt dający możliwość korzystania z sieci, a jego obecności jest do tego całkowicie niezbędna. Odgrywa niezwykle istotną rolę, ponieważ zajmuje się transformowaniem sygnału na taki, który będzie akceptowany przez smartfony lub komputery wykorzystywane przez danego użytkownika.

Natomiast router dzieli sygnał na kilka innych urządzeń, tworząc jednocześnie osobne adresy IP. To właśnie dzięki niemu można stworzyć lokalną sieć. Modem LTE to urządzenie cieszące się coraz większym uznaniem wśród klientów internetowego sklepu fritzbox.com.pl. Dostać go można w atrakcyjnej cenowo ofercie, a wszystko to bez konieczności wychodzenia z domu.


Miejsce na Twój komentarz

Inne proponowane firmy

service picture

Grupa TENSE

Poznań

Czytaj więcej
service picture

Galloma Sp. z o. o.

Baranowo

Czytaj więcej
service picture

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

Piła

Czytaj więcej