Dbając o zdrowie swoich pracowników, a także będąc zmuszonym wymogami prawa budowlanego, przedsiębiorstwa, które mają wentylację mechaniczną, zamawiają okresowo czyszc "> Dbając o zdrowie swoich pracowników, a także będąc zmuszonym wymogami prawa budowlanego, przedsiębiorstwa, które mają wentylację mechaniczną, zamawiają okresowo czyszc..."/>
Czyszczenie kanałów wentylacyjnych warszawa - Rotobrush

Rotobrush

Serock

Nasielska 34

+48 22 853 45 42

Ocena firmy: 0 (z 0 głosów)

Witryna firmy

Czyszczenie kanałów wentylacyjnych warszawa - Rotobrush

Dbając o zdrowie swoich pracowników, a także będąc zmuszonym wymogami prawa budowlanego, przedsiębiorstwa, które mają wentylację mechaniczną, zamawiają okresowo czyszczenie kanałów wentylacyjnych. W Warszawie można znaleźć dystrybutora doskonałego sprzętu dla firm zajmujących się tego rodzaju usługą. Jest to sprzęt amerykańskiego producenta dostępny także na stronie rotobrush.eu, który obecnie wyruszył na podbój Europy.

Są to dwie maszyny: Rotobrush aiR+PXi z dwoma silnikami ssawnym i a także Brushbeast z czterema silnikami i o 60% większą mocą niż poprzednie urządzenie. Mając taki sprzęt, właściciele serwisów z pewnością byliby w stanie zarobić o wiele więcej, wykonując w tym samym czasie więcej zleceń . Maszyny te wyposażone są w specjalne, giętkie, długie rury, które z przedłużeniem mają niemal 16 m zasięgu pracy. Na końcu węża ssącego znajdują się szczotki wzbudzające zanieczyszczenia. Osoby trudniące się czyszczeniem wentylacji i zainteresowane tą ofertą, mogą się zgłosić bezpośrednio na podaną stronę lub skorzystać z numeru telefonu również dostępnego na stronie.


Miejsce na Twój komentarz

Inne proponowane firmy

service picture

RemontiBudowa.pl

Warszawa

Czytaj więcej
service picture

Ayming Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Czytaj więcej
service picture

Unikat Dystrybucja III Maciej Kamiński

Nur

Czytaj więcej