Pragniesz odwiedzić kogoś bliskiego i szukasz dla niego niebanalnego i niepowtarzalnego prezentu, który byłby jednocześnie funkcjonalny i przydatny? Wystarczy zatem, że od "> Pragniesz odwiedzić kogoś bliskiego i szukasz dla niego niebanalnego i niepowtarzalnego prezentu, który byłby jednocześnie funkcjonalny i przydatny? Wystarczy zatem, że od..."/>
Magic baby room | Dywaniki sznurkowe

Magic baby room

Dąbrowa-Gogole

Dąbrowa-Gogole 6

783004242

Ocena firmy: 0 (z 0 głosów)

Witryna firmy

Magic baby room | Dywaniki sznurkowe

Pragniesz odwiedzić kogoś bliskiego i szukasz dla niego niebanalnego i niepowtarzalnego prezentu, który byłby jednocześnie funkcjonalny i przydatny? Wystarczy zatem, że odwiedzisz sklep Magic Baby Room, a znajdziesz tam mnóstwo produktów, które każdej osobie kochającej nietuzinkowe produkty z pewnością się spodoba. W ofercie sklepu znajdują się różnego kształtu i wielkości:

  •  dywaniki sznurkowe,
  • kosze na zabawki,
  • kosze na akcesoria łazienkowe,
  • pufy i taborety skandynawskie,
  • ozdobne poduszki.

Wszystkie te artykuły wykonane są ręcznie na szydełku z 5 mm sznurka bawełnianego, który charakteryzuje się wyjątkową miękkością. W ofercie są także różne zestawy, zatem nawet najbardziej wymagający klient znajdzie tutaj coś odpowiedniego. Ponieważ wszystkie te produkty wykonywane są na zamówienie, klient ma możliwość wyboru wielkości, kształtu, wzoru i koloru z przedstawionej na stronie palety barw. Produkty te idealnie wpiszą się w styl skandynawski, rustykalny, nowoczesny i shabby chic. Odnajdź zatem stronę sklepu, a znajdziesz coś oryginalnego, co spodoba się osobie, którą pragniesz obdarować.


Miejsce na Twój komentarz

Inne proponowane firmy

service picture

Creek Melioracje Marek Ruczaj

Czyże

Czytaj więcej