Coraz częściej słyszy się o domach energooszczędnych i pasywnych, które nie wymagają zbyt wiele energii do ogrzania. Są one najczęściej bardzo dobrze izolowane, z wykor "> Coraz częściej słyszy się o domach energooszczędnych i pasywnych, które nie wymagają zbyt wiele energii do ogrzania. Są one najczęściej bardzo dobrze izolowane, z wykor..."/>
Płyty poliuretanowe cena

Dom Energooszczędny Andrzej Mastalerz

Częstochowa

Morsztyna 10

+48 34 307 07 77

Ocena firmy: 0 (z 0 głosów)

Witryna firmy

Płyty poliuretanowe cena

Coraz częściej słyszy się o domach energooszczędnych i pasywnych, które nie wymagają zbyt wiele energii do ogrzania. Są one najczęściej bardzo dobrze izolowane, z wykorzystaniem najlepszych materiałów. Nawet starsze domy można przy okazji remontu docieplić tak, aby zużywały one jak najmniej opału, którego ceny cały czas rosną. Izolować można ściany zewnętrzne, dachy, podłogi stosując płyty poliuretanowe, których cena w sklepie ze strony domenergooszczędny.eu jest bardzo umiarkowana.

W ofercie tej hurtowni znajdują się płyty izolacyjne PUR i PIR, które utrzymają ciepło znacznie lepiej, niż klasyczna wełna mineralna. Na podanej stronie można znaleźć płyty poliuretanowe: 

  • Recticel Eurofloor o grubości 50, 60 i 80 mm,
  • PIR Recticel Powerroof,
  • spadkowe Recticel Eurothane Bi- 430,
  • PIR Recticel Eurothane g 50 z płytą gipsowo-kartonową,
  • PIR Recticel Eurowall 30 mm,
  • Recticel Powerdeck F 30 mm

i wiele innych rodzajów płyt, które każdy może dobrać indywidualnie do własnych potrzeb. Płyty te są wysokiej klasy i mają najwyższe parametry lambda na rynku nawet do λ 0,023 W/MK. 


Miejsce na Twój komentarz

Inne proponowane firmy

service picture

EKO TECH SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Kalety

Czytaj więcej
service picture

Silesiapak

Katowice

Czytaj więcej
service picture

tapetuj.pl Sklep internetowy

Tarnowskie Góry

Czytaj więcej