Jednym z najmodniejszych elementów dekoracyjnych w domach prywatnych i w obiektach komercyjnych są podłogi ze szkła. Można przy ich pomocy uzyskać niezwykłe efekty wizualn "> Jednym z najmodniejszych elementów dekoracyjnych w domach prywatnych i w obiektach komercyjnych są podłogi ze szkła. Można przy ich pomocy uzyskać niezwykłe efekty wizualn..."/>
Glassandmore.pl - Szklane podłogi Warszawa

Glassandmore.pl

Warszawa

Bruzdowa 19a

222428348

Ocena firmy: 0 (z 0 głosów)

Witryna firmy

Glassandmore.pl - Szklane podłogi Warszawa

Jednym z najmodniejszych elementów dekoracyjnych w domach prywatnych i w obiektach komercyjnych są podłogi ze szkła. Można przy ich pomocy uzyskać niezwykłe efekty wizualne i sprawić, że pomieszczenie nabierze zupełnie nowego, ciekawego charakteru. Dlatego też wielu klientów poszukuje wykonawców takich podłóg, którzy wykonają pracę solidnie i szybko. W Warszawie szklane podłogi można zamówić w przedsiębiorstwie z linku beluglass.pl, które szczyci się tym, że wszystkie wykonane przez nich projekty usatysfakcjonowały klientów, którzy chętnie korzystają z jego usług i polecają je swoim znajomym. 

Podłogi te mogą być konstrukcjami nośnymi lub osłonowymi w zależności od tego, czy mają być umieszczone w otworach w stropach, czy też na istniejących już na przykład drewnianych podłogach. W obu przypadkach wykonuje się je ze szkła hartowanego. Tafla osłonowa jest zwykle pojedyncza, natomiast nośną stanowią trzy warstwy szkła zlaminowanego ze sobą wzmocnione konstrukcją stalową lub żelbetową. Jest to konstrukcja tak wytrzymała, że można po niej jeździć samochodem.


Miejsce na Twój komentarz

Inne proponowane firmy

service picture

RemontiBudowa.pl

Warszawa

Czytaj więcej
service picture

Ayming Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Czytaj więcej
service picture

Unikat Dystrybucja III Maciej Kamiński

Nur

Czytaj więcej