Makijaż to prosty i szybki sposób, aby podkreślić atuty urody i ukryć jej niedoskonałości. Należy jednak zaznaczyć, że niewłaściwie dobrany kosmetyk może narobić wi "> Makijaż to prosty i szybki sposób, aby podkreślić atuty urody i ukryć jej niedoskonałości. Należy jednak zaznaczyć, że niewłaściwie dobrany kosmetyk może narobić wi..."/>
Makijaż do zielonych oczu

Bellbox sp. z o.o.

Poznań

Rubież 46A/208

798 214 214

Ocena firmy: 0 (z 0 głosów)

Witryna firmy

Makijaż do zielonych oczu

Makijaż to prosty i szybki sposób, aby podkreślić atuty urody i ukryć jej niedoskonałości. Należy jednak zaznaczyć, że niewłaściwie dobrany kosmetyk może narobić wiele szkód. Warto dowiedzieć się, jaki kolor cieni, czy pomadki podkreśli posiadany typ urody.

Jeżeli jesteś szczęśliwą posiadaczką wyjątkowej barwy oczu, jaką jest zieleń, możesz zajrzeć na stronę bellbox.pl. Tam dowiesz się, jaki makijaż do zielonych oczu pasuje najlepiej. Jeśli chcesz skupić uwagę na pięknie podkreślonym oku, musisz zamaskować wszelkie niedoskonałości cery. W tym celu użyj podkładu i korektora. Pamiętaj, że kolory tych kosmetyków muszą być dopasowane do Twojej cery. Przy wybieraniu cieni, którymi pokryjesz powieki, weź pod uwagę miejsce, do którego zamierzasz się udać. Oczywiste jest, że inne kolory będą odpowiednie do pracy, a na inne na wieczorną imprezę.

Na powyższej stronie znajdziesz przykładowy make-up idealny do zielonych oczu idealny na każdą okazję.


Miejsce na Twój komentarz

Inne proponowane firmy

service picture

Grupa TENSE

Poznań

Czytaj więcej
service picture

Galloma Sp. z o. o.

Baranowo

Czytaj więcej
service picture

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

Piła

Czytaj więcej