Niektóre zakłady produkcyjne, zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 1 lipca 2005 roku nie muszą utrzymywać własnych służb odpowiadających za bezpieczeństwo i higi "> Niektóre zakłady produkcyjne, zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 1 lipca 2005 roku nie muszą utrzymywać własnych służb odpowiadających za bezpieczeństwo i higi..."/>
Specjalista bhp łódź

Bazo

Łyszkowice

Wrzeczko 138

888 998 111

Ocena firmy: 0 (z 0 głosów)

Witryna firmy

Specjalista bhp łódź

Niektóre zakłady produkcyjne, zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 1 lipca 2005 roku nie muszą utrzymywać własnych służb odpowiadających za bezpieczeństwo i higienę pracy, jednak nie zwalnia ich ono od stosowania się przepisów. Dlatego każdemu z nich potrzebny jest specjalista świadczący usługi BHP. W Łodzi swoją działalność prowadzi firma, która chętnie podejmuje współpracę nie tylko z łódzkimi przedsiębiorcami, ale działa także w Warszawie i mniejszych miastach regionu. Podejmuje się usług jednorazowych, takich na przykład jak szkolenia wstępne lub okresowe, ale także kompleksowej długofalowej usługi.

Firma Bazo powstała już kilka lat temu i współpracowała i nadal współpracuje z wieloma znanymi przedsiębiorstwami i instytucjami takimi jak: 

  • Łowicz 1906,
  • Syntex,
  • United Oilfield Services,
  • Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna w Skierniewicach,
  • Kia Motors,
  • PHU Budomur,
  • Centrum Kultury i Sztuki.

To tylko niektóre przykłady zadowolonych z usług klientów, które cenią sobie profesjonalizm, ale przede wszystkim fachowość i doświadczenie pracujących tam inspektorów. 


Miejsce na Twój komentarz

Inne proponowane firmy

service picture

ABC-BOBASA

Brzeziny

Czytaj więcej
service picture

Butik-Kesi

Ksawerów

Czytaj więcej
service picture

Witold Grobelny DOR-TEX

Marzenin

Czytaj więcej